Álláshirdetés - Kiemelt főelőadó

A BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság Gazdasági Főigazgató-helyettesi Szervezet Ingatlangazdálkodási, Beruházás Szervezési és Projektelszámolási Főosztály Ingatlangazdálkodási Osztály kiemelt főelőadó beosztás betöltésére.

Foglalkoztatás:

A rendvédelmi feladatokat ellátó szervek hivatásos szolgálati jogviszonyáról szóló 2015. évi XLII. törvény (a továbbiakban: Hszt) alapján hivatásos szolgálati jogviszonyban.

Foglalkoztatási jogviszony időtartama:

Határozatlan idejű

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő (hivatali munkarendben)

A munkavégzés helye:

1149 Budapest, Mogyoródi út 43.

A Hszt. rendelkezései az irányadók.

Az illetmény a Hszt. 6. mellékletben meghatározott tiszti beosztási osztály „D” besorolási kategóriához tartozó besorolás alapján kerül megállapításra. A hivatásos beosztás betöltése vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatásához, illetve kifogástalan életvitel ellenőrzéshez való hozzájáruláshoz kötött.

Ellátandó feladatok:

  • a BM OKF vagyonkezelésében lévő ingatlanok vagyonkezelői tevékenységben való részvétel, döntésre előkészítés, véleményezés, az ingatlanok építésével, felújításával kapcsolatos anyagok, szerződések, az ingatlanok építésével, felújításával kapcsolatos anyagok, szerződések előkészítése, véleményezése.
  • a BM OKF saját hatáskörében, európai uniós pályázataiban elvégzésre kerülő beruházások és felújítások felügyelete, a kapcsolódó felügyeleti ellenőrzési feladatok biztosítása, a szükséges megrendelések, szerződések előkészítése, felügyelete, ellenőrzése, illetőleg azok teljesülésének igazolása.
  • elemzések, kimutatások, jelentések, előterjesztések készítése, nyilvántartások vezetése.
  • külső és belső partnerekkel folyamatos kapcsolattartás, levelezések, egyeztetések, szakmai kérdésekre vonatkozó válaszlevelek előkészítése, állásfoglalások kialakítása.

A jelentkezés feltétele:

  • magyar állampolgárság,
  • cselekvőképesség,
  • állandó belföldi lakhely
  • büntetlen előélet, kifogástalan életvitel
  • egészségi, pszichikai, fizikai alkalmassági vizsgálaton való részvétel és alkalmas minősítés
  • felsőfokú szakirányú végzettség (építészmérnök, építőmérnök, épületgépész, épületvillamos-mérnök, településmérnök, szakirányú műszaki menedzser),
  • építési beruházások, felújítások lebonyolításában szerzett igazolható tapasztalat,
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete.

A felvétel elbírálásánál előnyt jelent:

  • műszaki ellenőri tapasztalat,
  • tervezői tapasztalat,
  • energetikusi tapasztalat,
  • projektek végrehajtásában szerzett tapasztalat,
  • „B” kategóriás jogosítvány,
  • megbízhatóság, terhelhetőség, jó problémamegoldó képesség, jó kommunikációs készség.

A jelentkezés részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • végzettséget és szakképzettséget igazoló bizonyítványok másolata,
  • részletes (lehetőség szerint fényképes) szakmai önéletrajz és motivációs levél,
  • nyilatkozat arról, hogy a jelentkező által benyújtott anyagban szereplő adatokat a felvételi eljárásban részt vevők megismerhetik,
  • nyilatkozat arról, hogy az anyagában foglalt személyes adatainak a felvételi eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez a jelentkező hozzájárul.

A jelentkezés benyújtásának határideje: 2020. június 30.

A felvétellel kapcsolatosan további információt Péli Ferenc László tű. alezredes nyújt, a cryv.ynfmyb@xngirq.tbi.uh e-mail címen.

A jelentkezés benyújtásának módja:

Elektronikus úton a cryv.ynfmyb@xngirq.tbi.uh e-mail címen keresztül.

A jelentkezés elbírálásának módja, rendje:

Az előszűrés az önéletrajzok és motivációs levelek alapján történik.

A kiválasztott jelentkezőknek a személyes meghallgatáson eredetben kell bemutatni a végzettséget igazoló oklevelet, valamint (amennyiben jelenleg nem rendvédelmi szerv személyi állományának a tagja) a három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítványt.

A kiválasztott jelentkezőnek a munkába állását megelőzően alkalmas minősítésű egészségi, pszichikai, fizikai alkalmassági vizsgálaton kell részt venni az 57/2009. (X. 30.) IRM-ÖM-PTNM együttes rendelet alapján.

A jelentkezők a felvétellel kapcsolatos döntésről elektronikus úton kerülnek kiértesítésre.

A munkáltatóval kapcsolatban további információt a www.katasztrofavedelem.hu honlapon szerezhet.