Álláshirdetés - Segédelőadó

ÁLLÁSHIRDETÉS
Közzététel: 2020 május 27.Jelentkezési határidő: 2020.06.30.Szolgálati hely: Budapest

Katasztrófavédelmi Oktatási Központ Igazgató közvetlen segédelőadói  beosztás ellátására

Foglalkoztatás:

A rendvédelmi feladatokat ellátó szervek hivatásos állományának szolgálati viszonyáról szóló 2015. évi XLII. törvény (továbbiakban: Hszt) alapján hivatásos jogviszonyban.

Foglalkoztatási jogviszony időtartama:

határozatlan idejű

Munkaidőrend:

teljes munkaidő (hivatali)

A munkavégzés helye:

1033 Budapest, Laktanya utca 33.

A Hszt. rendelkezései az irányadók. Az illetmény a tiszthelyettesi besorolási osztály „C” besorolási kategóriához tartozó besorolás alapján kerül megállapításra.

Ellátandó feladatok:

  • adminisztrációs feladatok ellátása: postázás, iratkezelés, iktatás,
  • telefonok intézése,
  • létszámjelentés készítése,
  • szabadság és betegállomány nyilvántartása, lejelentése,
  • irodaszer, irodai felszerelés biztosításának koordinálása,
  • részvétel kiemelt rendezvények szervezésében és lebonyolításában,
  • egyéb, az igazgató által meghatározott feladatok végrehajtása.

A jelentkezés feltételei:

  • középfokú végzettség
  • magyar állampolgárság
  • cselekvőképesség
  • állandó belföldi lakhely
  • büntetlen előélet, kifogástalan életvitel
  • egészségi, pszichikai, fizikai alkalmassági vizsgálatokon való részvétel és alkalmas minősítés
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

A felvétel elbírálásánál előnyt jelent:

  • hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat
  • Robotzsaru NEO rendszer ismerete
  • precíz, önálló munkavégzés
  • írásbeli, szóbeli kifejezőkészség
  • megbízhatóság
  • jó problémamegoldó készség
  • csapatmunka

A jelentkezés részeként benyújtandó iratok:

  • végzettséget igazoló bizonyítvány másolata
  • fényképes, részletes önéletrajz és motivációs levél
  • nyilatkozat arról, hogy a jelentkező által benyújtott anyagban szereplő adatokat a felvételi eljárásban részt vevők megismerhetik,
  • nyilatkozat arról, hogy az anyagban foglalt személyes adatainak a felvételi eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez a jelentkező hozzájárul.

A jelentkezés benyújtásának határideje:

2020. június 30.

A jelentkezés benyújtásának módja:

Elektronikus úton a xbx.uhzna@xngirq.tbi.uh e-mail címen.

A felvétellel kapcsolatban további információt Mojzesné Takács Gabriella tű. százados nyújt az alábbi telefonszámon:06 20 252-1429

A jelentkezés elbírálásának módja, rendje:

Az előszűrés az önéletrajzok alapján történik.

A jelentkezők a felvétellel kapcsolatos döntésről elektronikus úton kerülnek kiértesítésre.

A munkáltatóval kapcsolatban további információt a https://.kok.katasztrofavédelem.hu honlapon szerezhet.