Álláshirdetés - kiemelt főelőadó

ÁLLÁSHIRDETÉS
Közzététel: 2020.05.8.Jelentkezési határidő: 2020.05.31.Szolgálati hely: Országos

Foglalkoztatás:
A rendvédelmi feladatokat ellátó szervek hivatásos állományának szolgálati jogviszonyáról szóló 2015. évi XLII. törvény (a továbbiakban: Hszt) alapján hivatásos jogviszonyban, kiemelt főelőadó beosztásban.

Foglalkoztatási jogviszony időtartama:
határozatlan idejű

Munkaidőrend:
teljes munkaidő (hivatali munkarendben)

A munkavégzés helye:
1149 Budapest, Mogyoródi út 43.

Jogállás, illetmény és juttatások:
A Hszt. rendelkezései az irányadóak. Az illetmény a tiszti besorolási osztály „D” besorolási kategóriához tartozó besorolás alapján kerül megállapításra.

Ellátandó feladatok:
 • a járműfenntartói rendszer országos illetékességű üzemeltetése;
 • alárendelt szervek szakmai irányítása;
 • tervezetek, javaslatok, előterjesztések kidolgozása;
 • tervek végrehajtása.

A jelentkezés feltétele:
 • magyar állampolgárság;
 • cselekvőképesség;
 • büntetlen előélet, kifogástalan életvitel vizsgálat vállalása;
 • állandó belföldi lakhely;
 • egészségi, pszichikai, fizikai alkalmassági vizsgálaton való részvétel és alkalmas minősítés;
 • legalább főiskolai végzettség vagy felsőoktatásban alapképzési szakon szerzett végzettség (BSc, BA);
 • műszaki, járműgépészeti végzettség;
 • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek.

A felvétel elbírálásánál előnyt jelent:
 • jármű üzemeltetési tapasztalat;
 • Robotzsaru NEO rendszer ismerete;
 • Microsoft Office készségszintű használat;
 • „B” kategóriás jogosítvány;
 • pontos munkavégzés;
 • megbízhatóság, terhelhetőség, jó problémamegoldó képesség, jó kommunikációs készség.

A jelentkezés részeként benyújtandó iratok
 • végzettséget igazoló bizonyítvány másolata;
 • fényképes, részletes szakmai önéletrajz és motivációs levél;
 • nyilatkozat arról, hogy a jelentkező által benyújtott anyagban szereplő adatokat a felvételi eljárásban részt vevők megismerhetik;
 • nyilatkozat arról, hogy az anyagában foglalt személyes adatainak a felvételi eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez a jelentkező hozzájárul.

A jelentkezés benyújtásának határideje: 2020. május 31.

A jelentkezés benyújtásának módja:
Elektronikus úton az bxs.zhfmnxv@xngirq.tbi.uh e-mail címre.

A felvétellel kapcsolatosan további információt a Csalló Imre tű. őrnagy mb. főosztályvezető nyújt, az bxs.zhfmnxv@xngirq.tbi.uh email címen.

A jelentkezés elbírálásának módja, rendje:
Az előszűrés az önéletrajzok alapján történik. A kiválasztott jelentkezőknek a személyes meghallgatáson eredetben kell bemutatni a végzettséget igazoló oklevelet.

A kiválasztott jelentkezőnek a munkába állását megelőzően egészségügyi alkalmassági vizsgálaton kell részt venni az 57/2009. (X. 30.) IRM-ÖM-PTNM együttes rendelet alapján.

A jelentkezők értesítése a felvétellel kapcsolatos döntésről elektronikus úton történik.

A munkáltatóval kapcsolatban további információt a www.katasztrofavedelem.hu honlapon szerezhet.