Az Országos Tűzmegelőzési Bizottság is elismeri az ifjú tisztek munkáját
2026. június 26. 12:15
Július 1-étől Papp Zsófia, Vaszkun Levente és Moravecz Zoltán tűzoltó hadnagyok a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Katasztrófavédelmi Intézet végzős hallgatóiként, immár tiszti beosztásban várják az új feladatokat a katasztrófavédelem szervezeténél.
A Nemzeti Közszolgálati Egyetem Katasztrófavédelmi Intézetének tisztjelölt hallgatói rendszeresen vesznek részt az Országos Tűzmegelőzési Bizottság rendezvényein, aktív szerepet vállalva a lakosság tűzmegelőzési tájékoztatásában, a tűzmegelőzési ismeretek átadásában, közreműködnek a kitelepülésekkel összefüggő egyéb feladatok elvégzésében. Az Országos Tűzmegelőzési Bizottság a három fiatal eddig végzett munkáját ajándékcsomaggal köszönte meg, amelyet Erdélyi Krisztián tű. vezérőrnagy, a BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság műveleti főigazgató-helyettese adott át a három ifjú kollégának.